Nurnisatesettur.com.tr tesettürlü bayanlara özel alışveriş kulübüdür . En yeni ve kaliteli ürünleri %75 e varan indirimlerle sizlere sunuyoruz. Yeni ürün ve markalara cok uygun fiyata sahip olmak için nurnisatesettur.com.tr yi  takip edebilirsiniz. Muhafazakâr giyim sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.
 

Nurnisatesettur.com.tr, tesettür giyimin seçkin marka ve tasarımcılarının birbirinden güzel koleksiyonlarını sizlere sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir sitedir. 

 

Nurnisatesettur.com.tr, üzerinden satılan tüm ürünler üretici markaya ait orijinal ürünler olup kalite kontrolü yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. 
 
 
Nurnisatesettur.com.tr ‘a üye olmak ücretsizdir.  nurnisatesettur.com.tr ailesi olarak tesettür giyimin öncü markalarını, tasarım ürünleri, örtü-şal, ayakkabı, çanta, takı, aksesuar, kozmetik, saat kısacası ihtiyacınız olan her şey ve daha fazlasını en uygun taksit imkanları ve hızlı gönderi ayrıcalıkları ile güvenli bir ortamda evinize getirmekten mutluluk duyuyoruz.
 
Nurnisatesettur.com.tr, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. nurnisatesettur.com.tr'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.
 

 

Nurnisateesettur.com.tr  iletişim için +90 850  926 52 54 ve +90 850 926 54 54 telefondan ulaşabilir, bilgi@nurnisatesettur.com.tr ye mail gönderebilirsiniz. 10:00 - 18:00 arası +90 850 2926 52 54 ve +90 850  926 54 54 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.